Sam Veldhuizen's Genealogie Pagina
een overzicht van zijn familie c.q. bloedverwanten
Veldhuizen
Plantinga
Wüst
Jongma
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Video-opnamen
Documenten
(Levens)Verhalen
Grafstenen
Geluidsopnamen
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Deutsch
English
Français
Nederlands
Levend
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
GEDCOM
Suggestie
Generaties:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Verticaal
|
Compact
|
Box
|
Alleen tekst
|
(Uitgebreide)kwartierstaat
|
Voorouderwaaier
|
Media
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
(VII) Roelof (Alberts) Veldhuizen
1803-1883
Sijgjen (Willems) Bos
1802-1867
(VII) Gerrit Beun
1805-1878
Jannetje Nieuwehoven
1810-1874
Lammert (Jans) Menger
1819-1886
Kornelisjen (Andries) Hartkamp
1817-1886
Kleis (Annes) Bosma
1808-1900
Wapke (Pieters) Posthuma
1811-1883
Hendrik (Jans) Oosterkamp
1781-1861
Sytske Hendriks Laanstra
1787-1869
Fokke (Roelofs) Heijda
1806-1854
Hendrikje Luichiens Berghof
1802-1856
A(e)bel (Jans) de Vries
1767-1847
Jantien (Oenes) Blok
1785-1858
Jan (Lenses) Slot
1801-1884
Janke Jentjes van Zanden
1806-1895
Harmen Heerkes Plantinga
1797-1854
Maaike Hendriks Hes
1798-1868
Jochem Gjalts de Jong
1792-1847
Trijntje Jeips Zandstra
1808-1889
Rienk Wiebes Kuiper
1789-1844
Sjurtje Hendriks Stoelwinder
1794-1868
Barteld Hendriks van der Wijk
1785-1862
Mari(j)ke Ages Spinmuis
1781-1863
Harmen Baukes Bonswijk
1788-1861
Yt(t)je/Ydigjen Jans Tuiten (Jetten)
1785-1844
Hans Sietzes Bergsma
1783-1873
Wimke Andries de Vries
1785-1856
Jan Jans Zandstra
1788-1865
Antjen Broers Tjibbeles Knevelman
1797-1877
Johannes Gerhardus Wüst
1822-1891
Sophia Woltrink
1821-1895
Bartholomeus Hubert(us) Dechesne
1803-1875
Maria Sibilla Lichtendahl
1815-1892
Stephan Hermann Felix Heeger
1813-1898
Bernardina Rosina Becker
1822-1865
Bernard Joseph Tenambergen
1812-
Maria Theresia Westkamp
1823-
Johann Bernard Hermann Covers
1800-1855
Henderika Theresia Juliana Tenbrink-Beerentelg
1808-1883
Gerhard Heinrich Böcker
1809-1898
Eleonora Maria Theresia Brenninkmeijer
1811-1874
Ferdinand Bisping
1790-1869
Johann Hermann Heinrich (Johannes Henderikus) Brenninkmeijer
1795-1831
Maria Anna Covers
1798-1834
Dominicus Ypes Jongma
1810-1863
Pietje Wybes Tolsma/Talsma
1816-1873
Hugo Wijbenga
1821-1896
Baukje Everts Ypma
1817-1901
Luitzen Ruurds van der Meer
1799-1859
Hylkjen Sjoerds Jellema
1803-1888
Albert Nannes de Vries
Jantje Reins Roodhof
1802-1868
Cornelis van Linden
1787-
Annigje van der Wel
1794-
Johannes de Haas
Marijtje Bakker
Gerrit Sytzes Boersma
1799-1844
Klaaske Wybes Jonkman
1805-1861
Pierre Jean Vergonet
1811-1881
Catharina Sytzes Zijlstra
1811-
(VI) Klaas Roelofs Veldhuizen
1838-1911
(VI) Lena Beun
1839-1931
Andries Lammerts Menger
1843-1932
Antje Kleizes Bosma
1841-1884
Hendrik (Hendriks) Oosterkamp
1812-1898
Jantjen (Fokkes) Heida
1830-1911
Jan (Abels) de Vries
1818-1896
Aaltje Jans Slot
1829-1918
Heerke (Harmens) Plantinga
1822-1899
Aaltje (Jogchums) de Jong
1831-1891
Dieuwke Rienks Kuiper
1835-1919
Age (Bartelds) van der Wijk
1808-1887
Trijntje (Harmens) Bonswijk
1812-1887
Yntze Hanzes Bergsma
1828-1883
Hendrikje Jans Zandstra
1833-1884
Christiaan Wüst
1848-1896
Hubertje Dechesne
1850-1927
Gerhard Clemens Heeger
1849-1919
Maria Sophia Tenambergen
1856-1921
Hermann Julius Covers
1830-1910
Maria Emilia Böcker
1843-1924
Wilhelm Joseph Bisping
1817-1894
Josepha Brenninkmeijer
1830-1905
Sytze Jongma
1849-1934
Sijtske Wijbenga
1849-1924
Sjoerd van der Meer
1840-1912
Femke de Vries
1838-1913
Gerrit van der Linden
1831-1903
Adriana de Haas
1828-1909
Renze Boersma
1836-1877
Janke Vergonet
1837-1915
(V) Jacob Veldhuizen
1870-1948
Jeltje Menger
1872-1920
Fokke Oosterkamp
1853-1923
Janke de Vries
1858-1941
Harmen Plantinga
1863-1913
Maaike Kuipers
1859-1947
Iede van der Wijk
1848-1919
Antje Bergsma
1858-1921
Bartholomeus Johannes Henricus Innocentius Wüst
1878-1937
Emilie Paula Heeger
1882-1963
Gerhard Heinrich Gregor Covers
1865-1933
Auguste Christiana Caecilia Bisping
1867-1933
Dominicus Jongma
1876-1961
Klaaske van der Meer
1877-1958
Leo Wilhelmus Marie van der Linden
1868-1935
Elisabeth Boersma
1877-1934
(IV) Andries Veldhuizen
1898-1982
Trijntje Oosterkamp
1900-1980
Ale Plantinga
1893-1963
Ietje van der Wijk
1904-1963
Clemens Christiaan Wüst
1905-1962
Elisabeth Josepha Covers
1906-1990
Sietse Jongma
1902-1986
Adriana van der Linden
1902-1980
(III) Fokke Veldhuizen
1923-1995
Djoeke Plantinga
1929-2002
Batholomeus Gerhard Wüst
1934-2021
Levend
Levend
Christina Hermina Maria Wüst
1971-2015
Levend